Juwenaliowy weekend UPJPII

25.05.2022 Imprezy studenckie
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Samorząd Studentów UPJPII zaprasza na trwające aż cztery dni studenckie świętowanie.

Juwenalia rozpoczną się 1.06 tematyczną imprezą w klubie Bracka 4. Tym tematycznym wydarzeniem przeniesemy się wprost na czerwony dywan Hollywood! Każdy kto założy nawiązujący do motywu przewodniego strój będzie mógł skorzystać z atrakcyjnych cen na klubowym barze.

Czwartkowe popołudnie to "uczelniane oscary", czyli Gala Laurów Stuednckich UPJPII. Ten coroczny plebiscyt to wielka okazja do uchonorowania najbardziej zaangażowanych nauczycieli akademickich i pracowników Uniwersytetu.
Od godziny 16:30 zapraszamy całą brać studencką na Wielkie Grillowanie na terenie zielonym przed budnynkiem Biblioteki Gównej przy Bobrzyńskiego 10. To dobra okazja do integracji i skosztowania uczelnianego piwa, które powstało dzięki badaniom na Wydziale Historii.

Piątek upłynie pod znakiem koncertów. Na terenie, na którym stanie kampus Uniwersytecki - zaraz obok Biblioteki Głównej - wyrośnie scena, na której wystąpią: the pajx, Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów oraz gwiazda wieczoru - Koniec Świata. Otwarcie bram o godzinie 16:00.

Na sobotni wieczór zaplanowany został after tam gdzie B4, czyli impreza przy Brackiej 4 na tych samych zasadach uczestniczenia, co środowe wydarzenie. Tym razem jednak motywem gównym będzie Flower Power, czyli wycieczka do lat 60. i początku 70. ubiegłego stulecia.

Więcej informacji w wydarzeniach na facebooku https://www.facebook.com/studenci.upjp2:

Gala Laurów Studenckich 2022
Papieżalia 2022 | koncert: Koniec Świata - Kraków