Papieżalia wracają jak kremówka! 5 VI 2023

29.05.2023 Imprezy studenckie

papiezalia_20223-1280.jpg

Juwenalia Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie będą w tym roku odbywały się w samym sercu Krakowa. Świętować będziemy w Ogrodzie na Kanoniczej 9. Zainicjowane przez studentów dziennikarstwa i komunikacji społecznej wydarzenie rok rocznie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Papieżalia 2023 to 2 dni świetnej zabawy, podczas której znajdzie się coś dla każdego.

Zaczynamy 5 czerwca małym świętem naszej uczelni – Galą Laurów – która rozpocznie się o godz. 15:30. Tuż po niej, o 17:30 otworzymy główną część tegorocznego wydarzenia. Wielkie grillowanie, koncerty na żywo i turniej studenckich potyczek wypełnią przestrzeń ogrodową na Kanoniczej 9. Po zakończeniu wydarzenia, na 22:30 udamy się na karaoke do Coyote Bar.

Świętowanie kontynuujemy 6 czerwca. Rozpoczynamy je wieczorem poetyckim o 19:00 w piwnicy na Kanoniczej 9, a już o 22:00 zaczynamy zabawę w rytm High School Musical w Choice club.

Kto będzie z nami?

Więcej informacji o wydarzeniu